Mr. Robot 2. Sezon 5. Bölüm (eps2.3_logic_b0mb.hc)

Çeviri:  

Brooke_ishh

Çeviri Puanı:
12345
(28 kişi puan verdi, Ortalama: 4,25 / 5)
Mr. Robot 2. Sezon 5. Bölüm
Loading...
Dizi açıklamaları, yeni bölüm fragmanı ve tüm bölümler için dizi sayfasını ziyaret etmenizi öneririz. Dizinin anasayfası: Mr. Robot

Eğer yapacağınız yorum bölümle ilgili değil ise yorum yapmadan önce lütfen aşağıdaki linke tıklayarak bildirimi okuyun.

Bildirimi okumak için tıklayın.

 • yildizyusuf dedi ki:

  SPOILER(Göster)

  Deep Web adlı filmi izleyenler bilir, Elliot’un girdiği site dünyadaki en büyük uyuşturucu ve kaçakçılık ticaretinin yapıldığı ana adı Silk Road olan bir site. Yöneticilerinden biri ise DPR (Dread Pirate Rogers). Kullanıcı adına bakmanız yeterli. Filmi izlemenizi tavsiye ederim.
  0
  0
 • Teamolicity dedi ki:

  Sezon sanki yeni başladı son iki bölüm çok güzeldi

  SPOILER(Göster)

  son sahne Elliot hayal mi görüyo diye şüphelenmedim değil yani

  0
  0
 • ilkay23 dedi ki:

  SPOILER(Göster)

  Bu dizinin şuana kadar ki en büyük problemi karakterler arası izleyicinin kafasını yorması. Bir karakter çıkıyor , ilk defa görüyorsun , 1 bölüm sonra sanki o karakteri 10 bölüm izlemişsin gibi kafa karıştıran sahneler koyuyorlar. Fbı da ki kadından bahsetmiyorum tam olarak , zaten onun etrafındakiler de yeni çıktı. Ama mesela angelanın konuştuğu adam ve şu cd olayları cidden sanki bütün diziyi , karakterleri anlatmışlar gibi aktarılıyor. Yani uzun lafın kısası hiç izleyiciye karakteri özümseme fırsatı tanımıyorlar , çok fazla şey gelişiyor bir anda. Bu arada fbı olayan kadına ateş eden ilk adam kendi kafasına sıktı.

  Bölüm genel olarak sürükleyici idi , özellkle ilk 15 dakikasını çok beğendim. Son sahne gerçek mi yoksa elliot yine rüyamı görüyor bilmiyorum ama cidden mide bulandırıcıydı. 1.bölümde ki 2 episode da çok güzel müzikle vardı ve uyumluydu , şu son 2 bölümdür maalesef ondan yoksunuz.

  0
  0
  • ibrahim kocamaz dedi ki:

   SPOILER(Göster)

   Angelanın konuştuğu adam eski sevgiliydi ve geçen sezon o cd olayından çokça bahsedildi. Bu kısmı anlamanın nesi zor anlamadım
   0
   0
 • Arsız Bela dedi ki:

  SPOILER(Göster)


  Ray de iki kişilikli şizofren çıktı iyimi 😀
  0
  0
 • ex1stenc3 dedi ki:

  Ray’de bi şeyler olduğu belliydi zaten de son sahnede midem bulandı yemin ederim.

  0
  0