Mr. Robot 2. Sezon 12. Bölüm (eps2.9_pyth0n-pt2.p7z)

Çeviri:  

Brooke_ishh

Çeviri Puanı:
12345
(26 kişi puan verdi, Ortalama: 4,15 / 5)
Mr. Robot 2. Sezon 12. Bölüm
Loading...
Dizi açıklamaları, yeni bölüm fragmanı ve tüm bölümler için dizi sayfasını ziyaret etmenizi öneririz. Dizinin anasayfası: Mr. Robot

Eğer yapacağınız yorum bölümle ilgili değil ise yorum yapmadan önce lütfen aşağıdaki linke tıklayarak bildirimi okuyun.

Bildirimi okumak için tıklayın.

 • bayraktar275 dedi ki:

  ben bu diziyi izlerken oğuz atay tutunamaynlar kitabı kadar karmaşık olduğunun farkına vardım konu nereden nasıl bir yere geliyor Mr.Robot gerçekten çok karmaşık bir dünyası var artık sezon finalinde ne olduğunu bir parça olsa anlamaya çalışacağız

  0
  0
 • kaant7 dedi ki:

  SPOILER(Göster)

  Angela-Tyrell-Dark Army-Eliott-Mr.Robot abi bunların olayı ne? Hele sondaki Angela ve Tyrell konuşmasını hiç bir şekilde anlamadım acayip karmaşık bir hikaye var. Çözümlemek cidden çok zor ve bence bu kadar karmaşıklık ve DAĞINIKLIK iyi değil bence.
  1
  0
 • mrs robot dedi ki:

  3. sezon ne zaman başlıyacak?

  0
  0
 • outcast33 dedi ki:

  Bu bölümü beğendim. En azından Elliot’ın saçma sapan iç dünyasını anlamakla uğraşmadım. Rami MALIK Emmy kazandı ama oyunculuğuyla tek başına diziye lokomotif olabilir mi diye bakmak lazım. Elliot’ın içinde olmadığı olayların olayların diziye nerede bağlanacağını merak etmiyorum desem yalan olur?

  0
  0
 • Kerem02 dedi ki:

  Dakika 45de yeni bir sahne başlıyor.

  0
  0
 • Ramazan dedi ki:

  33.00 da ki şarkı ?

  0
  0
 • Mem dedi ki:

  Dizi Genel hatlarıyla iyiydi. Aslında temel mantık bitcoinin dunya ekonomisini ele geçirebilecegi gercekligini isliyor. Karekterler iyi seçilmiş. Hacker değil demek yanlış gibi. Örneğin raspery ile neler yapılabileceğini çok iyi işlemiş. Ben tuttum diziyi.

  0
  0