Mr. Robot 2. Sezon 11. Bölüm (eps2.9_pyth0n-pt1.p7z)

Çeviri:  

Brooke_ishh

Çeviri Puanı:
12345
(29 kişi puan verdi, Ortalama: 3,86 / 5)
Mr. Robot 2. Sezon 11. Bölüm
Loading...
Dizi açıklamaları, yeni bölüm fragmanı ve tüm bölümler için dizi sayfasını ziyaret etmenizi öneririz. Dizinin anasayfası: Mr. Robot

Eğer yapacağınız yorum bölümle ilgili değil ise yorum yapmadan önce lütfen aşağıdaki linke tıklayarak bildirimi okuyun.

Bildirimi okumak için tıklayın.

 • kaant7 dedi ki:

  bence bu diziyi bırak herhangi bir izleyici ne Rami Malek ne de senarist anlamış değil. Bu kadar karmaşık ve dağınık bir hikayesi olan başka bir dizi yok. Bu bölümün de ne anlattığı hakkında en ufak bir fikrim yok.

  0
  0
 • Senaryoyu fazla karıştırdılar, umarım iyi bağlarlar. Bu bölümün iyice kafayı bulandırmasını hedeflemişler galiba. Ama bir yere ulaşmazsa cidden bozulacağım açıkçası.

  0
  0
 • nihan dedi ki:

  tamam askıda kalsında bu kadar askıda kalmak fazla yapmacık ayıca en sıkıcı bölüm olabilir 3. sezona hazırlık dışında bişi değil…

  0
  0
 • Zero dedi ki:

  İkinci sezon 11. bölüme geldik benim moddum halen: ‘ Abi Noooliiiyiii ? ‘

  0
  0
 • ilkay23 dedi ki:

  SPOILER(Göster)

  Berbat ötesi bir bölümdü. Evet aynen böyle yazıyorum , yediremeyen arkadaşlar 50 tane eksi de basabilir. 1. sezondan beri bas bas bağırıyoruz burada diziyi bir türlü adam akıllı bir düzene sokamadılar diye , izlediğim her an küfür etmeye başladım artık şu angelanın sahnelerine. Altta ki yorumlar da bir arkadaş çok güzel yazmış postmodern bir eleştiri mi basit bir hacker dizisi mi vs diye , gerçekten bende anlayamıyorum.

  Sorsanız adam akıllı elliot’ın bile neyin peşinde olduğunu anlamış değilim , tamam anladık bi pilot sezon yaptınız adam akıllı bir şey anlatmadan son bölüme kadar yediniz bizi elliot’ın şizofren olduğunu ortaya çıkardınız da , şurada 2.sezonun sonlarına gelmişiz hala 2 tane adam çıkıyor ana karakter gibi gösterip bütün senaryoyu onlara bağlamaya çalışıp hakkında da hiçbir şey açıklamayıp söz de mind fuck yapmaya çalışıyorlar. Yok abi kimse kusura bakmayın ne viral yerim ne angela ne dark army bu saatten sonra. Şu sezon finaline bakarım bu dizi nereye gidiyor diye ona göre bir daha da izlemem….

  0
  0
 • muhammed dedi ki:

  ben ne izledim?

  0
  0
 • yuruyenkitap dedi ki:

  AHS’nin yeni bölümünü izleyip geldim umarım yarına sağ çıkarım…

  0
  0