İletişim
Reklam ve telif haklarıyla ilgili konularda “onlinedizi[at]protonmail.com” adresine mail göndererek iletişime geçebilirsiniz. Bu konuların dışında kalan tüm konular/istekler ile ilgili olarak aşağıdaki formu kullanmanızı rica ederiz.

OnlineDizi 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanmış olan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, “onlinedizi[at]protonmail.com” mail göndererek iletişime geçebilirler. Ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, telif haklarının ihlal edildiği düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Taleplerinizin bize ulaşması için mutlaka mail üzerinden iletişim kurunuz.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “onlinedizi[at]protonmail.com” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.