Mail Bildirimlerine Abone Ol:

Diziye Puan Ver
12345
(48 kişi puan verdi, Ortalama: 4,52 / 5)
You're All Surrounded
Loading...
Gangnam, Seul, Güney Kore'de bulunan bir polis karakolunda Eun Dae-Koo (Lee Seung-Gi) olmak üzere yirmili yaşlarda olan 4 çaylak dedektifin hikayesi anlatılmaktadır. 4 çaylak dedektif olan Eun Dae-Koo (Lee Seung-Gi), Eo Soo-Sun (Go Ah-Ra), Park Tae-Il (Ahn Jae-Hyeon) ve Ji Kook (Park Jung-Min) işlerindeki ilk gün için Gangnam Polis İstasyonuna gider. Çaylak dedektiflerin hiçbiri aslında bir dedektif olmayı hayal etmemişlerdir. Onlar Gangnam Polis İstasyonunda ilk kez dedektif Seo Pan-Seok (Cha Seung-Won) ile karşılaşırlar. Seo Pan-Seok 3. takımın baş dedektifidir. Bu arada Eun Dae-Koo Seo Pan-Seok'u görür görmez tanır. Onun yüzünü 11 yıldır asla unutmamıştır.
 • bigbossdeli dedi ki:

  Bu dizi beni hayata bağlamıştı ya çok güzeldi???

  0
  0
 • Hurii dedi ki:

  Çok güzel diziydi yaaa akıcı sonuna kadar sıkılmadan izliyorsun niye şimdiye kadar izlemediysem tavsiyem kesinlikle izleyin emeği geçen herkese teşekkürler??

  0
  0
 • Zabite dedi ki:

  Çok beğendim,çok güzel diziydi.ilk defadır bir dizide zaman bu kadar akıcı geldi,nasıl geçtiğini anlamadım bir de baktım dizinin sonundayım sıkılmadan aralıksız bitirdim.böyle güzel dizini sitenizde böyle güzel kalite ile izlediğim için mutluyum,Teşekkürler

  2
  0
 • Tür:
  Tarih:
  Yapım:
  Yönetmen: ,
  Senarist: