Mail Bildirimlerine Abone Ol:

Diziye Puan Ver
12345
(9 kişi puan verdi, Ortalama: 5,00 / 5)
Touch Your Heart
Loading...
Dizi, bir avukat olan Kwon Jung-Rok (Lee Dong-Wook) ile ünlü bir kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo’nun (Yoo In-Na) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Bir şirket sahibi ailenin oğlu ile adı bir skandala karışan Yeon-Soo’nun hayatı dibe vurmaya başlar. Ancak berbat olan imajını tekrar düzeltmeye ve ünlü bir senaristtin yeni bir dizisinde rol almaya kararlıdır. Ancak berbat bir oyunculuğu vardır. Bu yüzden, karakterine daha iyi bürünebilmek için bir avukatın yanında sekreter olarak çalışmak zorunda kalır. Böylece daha iyi bir oyunculuk sergileyip, izleyicinin gönlünü almayı planlamaktadır.
 • Jwc0384 dedi ki:

  Tam tadında romantik-komedi olmuş ben zevk alarak izledim bu tarzda sevenler hiç tereddüt etmeden başlasınlar .

  0
  0
 • dizi fazlasıyla klasik bir kurguya sahip. boş vaktiniz varsa izleyin gitsin çok abartılacak bir yanı yok. Goblin’de ki uyumları çok tuttuğu için yan dizisini çıkardılar fakat tabii ki goblin kadar mükemmel olamadı. Orada ayrı bir sevimliydiler. – her ne kadar sonları istediğim gibi olmasa da – Burada da iyi bir kimya tutturmuşlar ama dediğim gibi sadece goblinde ki hallerini hatırlamak isterdim.

  0
  1
 • wselmaw dedi ki:

  Bu ikiliye bayiliyorummmmm. Gönlündeki gibi devam guzellikleri

  0
  0
 • FanGirlEzgi dedi ki:

  en sevdiğim ikilii❤

  0
  0
 • Zumrutbtr dedi ki:

  Mükemmel bir dizi aksiyon, aşk,komedi fazlasıyla var ben ben çok güldüm mukemmel bir dizi herkes bence izlemeli sevgiler ♥️?

  1
  0
 • meryem dedi ki:

  romantik ve absürt komedi sevenler izlesin ben beğendim çok sevimliler

  3
  0