Mail Bildirimlerine Abone Ol:

Diziye Puan Ver
12345
(91 kişi puan verdi, Ortalama: 4,80 / 5)
Kill Me, Heal Me
Loading...
Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanlığı asistanlığının birinci yılında olan ve onu gizlice tedavi eden Oh Ri Jin arasında geçen bir romantik komedi. Çocukluğunda yaşadığı travmatik bir olaydan sonra , Cha Do Hyun hafıza kayıpları yaşar ve sonra kişiliği yedi farklı kimliğe bölünür. Asistan doktor, Oh Ri Jin, görünürde güzel, masum ve popüler bir kadındır fakat o ve ikiz kardeşi, Oh Ri On, diğer yüzlerini gizlerler. Oh Ri Jin para merkezli, pis huyları olan ve profesyonel bir güreşçi olmayı hayal eden biridir; Oh Ri On ise safmış gibi davranmasına rağmen aslında dahi bir dedektif romanları yazarıdır.
 • Nnkn dedi ki:

  Böyle hem güldürüp hem ağlatan hem şaşırtıp hem duygulandıran dramalara bayılıyorum!!! Kdrama tarihinin enlerinden…

  0
  0
 • Nnkn dedi ki:

  Ne güzel oynamışsınız kah güldüm kah ağladım. Sıkılmadan izledim, iyi ki bu üçlü bir araya gelmiş. Hem dostluk gördüm hem aşk.

  0
  0
 • Feyza dedi ki:

  Kanal 7 de veriliyor bu dublajlı ama korkunç olmuş malesef sesler… hiç izlencek gibi değil.. yinede televizyonda görme heyecanıyla arada bir bakarım Ji Sung’a falan hoş oluyor ??

  1
  0
 • Hurii dedi ki:

  Haa bu arada oyunculuklarına zaten laf yokk bir insanın bukadar karekteri bukadar güzel oynaması ne diyelim helal olsun hele sonunda karakterler kaybolurken kızın üzülmesi benim bile içime dokunda gitmesinler dedim içimden??

  3
  0
 • Hurii dedi ki:

  Öncelikle bu sitede emiği geçen herkese çok çok teşekkürler keşke daha çok dizi olsa diyorum yani? reklamsız sıkıntısız izleyebildiğim tek yer ONLİNEDİZİ diziye gelince yaa sen nasıl biseysin hem ağladım hem güldüm hem gerildim bütün duygular bir arada çok güzeldi sıkılmıyosun kore dizilerinde hep ilk başlar çok guzel oluyo sonlara dogru sıkmaya başlayo biliyosun çunku azcok sonunu ama bu dizi off off yanii iki kere izledigim 2.dizi 2.sinde daha çok anliyosun taşlar daha rahat otuyoo oyuzden sacma sapan seyleri izliyeceginize bu dizi izleyinn pisman olmazsiniz

  1
  0
 • ismet dedi ki:

  ne söylenebilirki secret garden kil me heal me bunlar faith tacir cangema kadar hiç değilse onlar akdar güzel 10 üzerinden 8,9-9,5 arası psikolojik romantik güzel akıcı bir dizi kesinlikle izleyin konusuda harika

  1
  0