Mail Bildirimlerine Abone Ol:

Diziye Puan Ver
12345
(53 kişi puan verdi, Ortalama: 4,91 / 5)
Crash Landing on You
Loading...
Dizi, bir Güney Koreli kadın ile bir Kuzey Koreli adamın arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Güney Kore'deki bir holdingin mirasçısı olan Yoon Se-Ri (Son Ye-Jin) yamaç paraşütü yaparken sert rüzgâr nedeni ile Kuzey Kore’ye acil iniş yapmak zorunda kalır. Burada, Kuzey Koreli bir subay olan Lee Jung-Hyeok (Hyun-Bin) ile karşılaşır. Lee Jung-Hyeok, Yoon Se-Ri’yi koruyup gizler ve bu süreçte gönlünü Yoon Se-Ri’ye kaptırır.
 • Nnkn dedi ki:

  Hyun Bin ve Son Yejin olunca tabii ki de izleyeceğim bir dizidir diye düşündüm ve öyleydi de. Baştan sona kadar duyguları çok iyi yansıtan oyuncuları ve senaryosuyla gerçekten sıcak bir diziydi. Hem aşkı hissederken hem de olayların içerisinde heyecanlanıyorduk. Bir sonraki bölümde neler olabileceğini kestirmeye çalışırken, diğer olayların bağlantılı şekilde ilerlemesi çok iyiydi.
  İzlesem mi izlemesem mi diye çok düşündürmeyen bir drama. Hemen izledim. Kesinlikle izlenmesi gerek çok iyi kadrolu bir drama.

  0
  0
 • goblinsbride dedi ki:

  Son bölümü izleyip hemen buraya geldim. 🥺

  Diziye başlamayı düşünenler varsa beklentisini düşürüp öyle izlesin. O zaman eminim çok beğeneceksiniz ❤️ Sıcak ve güzel bir diziydi.

  Dizinin yarısına kadar çok beğendim hatta en sevdiğim dizilerden olacak dedim ama diğer yarısı bir o kadar da hayal kırıklığıydı. Başları o kadar tatlı ve güzeldi ki gidip tekrar izleyesim var.🥺🥺🥺 Koreli senaristler konu ilerlemeyince aynı şeyleri bi sağdan bi soldan tutup farklıymış gibi göstermeye çalışyor. Gerçekten son bölüme kadar yarım bırakmamak için zor durdum ama iyi ki de bırakmamışım. Son bölüm oldukça tatmin ediciydi.
  Karakterleri çok özleyeceğime eminim… Oyunculuklarlar çok çok çok çok güzeldi. Çekimler de çok hoşuma gitti (özellikle İsviçre kısımları.) Bu ikiliyi tekrar görebilsek keşke!
  Hikayesi olsun, senaryo olsun, müzikleri olsun her şey çok güzeldi. Seni unutmayacağım Crash Landing On You :’)))
  4/5

  0
  0
 • zircahilim dedi ki:

  herkesin gönlündekilerinin uygun yerlere düşmesi dileğiyle….vay beeee

  1
  0
 • zircahilim dedi ki:

  Çok fazla oluryorunuz artık. Bu ne be yaa, yıkyınız geçirdiniz. Senarist ve oyumcular süperssiniz…

  0
  0
 • Uzumaki dedi ki:

  Yeni bölümler ne zaman gelecek

  1
  0
 • minsu dedi ki:

  yeni bölümler ne zaman geliyo?

  3
  0
 • Etka dedi ki:

  Süper izlemeye değer . :)))

  1
  0